Все необхідне для ваших вікон і дверей

(096) 645-77-96, (095) 576-13-69

welless

ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ ГУМОВИХ УЩІЛЬНЮВАЧІВ

Виробництво гумових ущільнювачів для різних віконно-дверних систем знаходиться в Україні, в смт. Калинівка Вінницької області.

Потужна матеріально-технічна база і сучасне обладнання, а також наявність висококваліфікованого штату фахівців дозволяє підприємству виробляти продукцію, строго відповідає вітчизняним і світовим стандартам якості.

В якості сировини ми використовуємо модифікований склад каучук / ПВХ, що враховує особливості місцевого клімату при експлуатації ПВХ-систем, європейські тенденції ринку сировини для ущільнювача і екологічні вимоги для його подальшої утилізації.

У виробництві використовуються спеціальні екструзійні лінії, що включають такі компоненти: екструдер, системи охолодження силіконової обробки і автоматичного намотування на котушку. Комплектні екструзійні лінії оснащені центральними системами програмного управління і являють собою єдине ціле.

Сировина і барвники для виробництва ущільнювачів завозяться з Італії. Всі використані в технологічному процесі компоненти піддаються попередньому ретельному огляду. Ми використовуємо тільки якісну сировину від кращих світових виробників, оскільки розуміємо всю нашу відповідальність перед споживачем за кінцевий продукт.

Рецептура складу сировини може змінюватися в зв'язку з подальшим технологічним удосконаленням продукції.

Ефективна система контролю якості, налагоджена на підприємстві, дозволяє виробляти високоякісну продукцію, що становить гідну конкуренцію як українським, так і зарубіжним аналогам. Ущільнювачі Welless забезпечують необхідну зливову та вітрову захист, високий ступінь тепло- і звукоізоляції, створюють прийнятні умови роботи фурнітури, тобто ліквідують можливість промерзання петель, попадання вологи, що викликає корозію запірного механізму, і в цілому збільшують термін служби фурнітури.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб.