Все необхідне для ваших вікон і дверей

(096) 645-77-96, (095) 576-13-69

welless

ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ ГУМОВИХ УЩІЛЬНЮВАЧІВ

Виробництво ущільнювачів для віконно-дверних систем бере свій початок з 2003 року і знаходиться в м Калинівка, Вінницької області, Україна. Торгова марка WELLESS постійний учасник міжнародних виставок в Європі і в Україні. Сучасне високопродуктивне імпортне обладнання для екструзії ущільнювачів і досвідчені кваліфіковані фахівці дозволяє підприємству виробляти продукцію що відповідає світовим стандартам якості. В якості сировини ми використовуємо сучасний модифікований склад каучук / ТЕП, що враховує особливості Європейського клімату при експлуатації ПВХ-систем, Європейські тенденції ринку сировини для ущільнювача і екологічні вимоги для його подальшої утилізації.

У виробництві використовуються спеціальні екструзійні лінії, що включають такі компоненти: екструдер, системи охолодження, силіконової обробки і намотування на котушку. Комплектні екструзійні лінії оснащені центральними системами програмного управління і являють собою єдине ціле. Сировина і барвники для виробництва ущільнювачів завозяться з Італії. Всі використані в технологічному процесі компоненти піддаються попередньому ретельному огляду. Ми використовуємо тільки якісну сировину від кращих світових виробників, оскільки розуміємо всю нашу відповідальність перед споживачем за кінцевий продукт. Гарантія на ущільнювачі 10 років. Рецептура складу сировини оптимізується в зв'язку з експлуатаційним і технологічним вимогами змогу вдосконалити продукцію.

Наші ущільнювачі мають еластичність в не залежності від температури навколишнього середовища - при зниженні температури (-40 градусів і нижче) ущільнювачі не втрачають своїх експлуатаційних властивостей: гнучкість, пружність, розтяжність і т. П. Для змащення ущільнювача ми використовує новий нерозчинний у воді силікон. Система контролю якості дозволяє швидко перебудовувати технологічний процес і проводити необхідну для клієнта продукцію, з огляду на особливості і побажання клієнта, якщо це необхідно, і скласти гідну конкуренцію зарубіжним аналогам. Ущільнювачі Welless забезпечують необхідну зливову та вітрову захист, високий ступінь тепло- і звукоізоляції, створюють прийнятні умови роботи фурнітури, тобто ліквідують можливість промерзання петель, попадання вологи, що викликає корозію запірного механізму, і в цілому збільшують термін служби фурнітури.

Ми можемо гнучко реагувати на прохання споживачів в питанні розробки індивідуальної геометрії ущільнювачів під кожен вид нового профілю - виготовлення готового зразка ущільнювача в короткі терміни від 3 до 14 днів. Щомісяця в асортименті наших ущільнювачі додається кілька десятків нових видів ущільнювачів для нових клієнтів. Тому якщо Ви шукаєте щось нове заходите до нас на сайт або телефонуйте і наші менеджери підберуть для Вас оптимальний варіант за розмірами і за вартістю під Ваші вимоги, а якщо у нас не знайдеться відповідного варіанту - тоді ми запропонуємо Вам зробити для Вас ущільнювач по Вашим зразком або ескізом, вартість нового ущільнювача буде розрахована на протязі 1 дня.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб.