Гумові ущільнювачі для вікон, дверей, автомобілів. Більше 1000 видів.

Welless

(096) 645-77-96


(095) 576-13-69

Ущільнювач для вікон - це важлива частина віконних конструкцій, яка відповідає за тепло- і шумоізоляцію, захищає приміщення від зайвої вологи, пилу і комах, а також амортизує вікно при закриванні, продовжуючи термін його служби.

Ущільнювачі використовується для:

  • пластикових вікон;
  • дерев'яних вікон;
  • алюмінієвих вікон.

 

Віконний ущільнювач найчастіше виготовляють з таких матеріалів, як гума або силікон. Гумовий ущільнювач для вікон зносостійкий, не боїться ультрафіолетового випромінювання і не тріскається при перепадах температур.

Силіконовий ущільнювач для вікон краще витримує сильні морози, зберігаючи при цьому цілісність. Ущільнювачі з силікону більш екологічні і, в порівнянні з гумовими, мають більший термін служби.

Якщо ваші вікна перестають захищати від шуму, виникає пліснява, а вбудований ущільнювач починає розтріскуватися - це свідчить про те, що він перевищив термін своєї служби і його необхідно замінити. Замінити ущільнювач дуже просто, потрібно тільки відклеїти старий, знежирити поверхню і приклеїти новий ущільнювач!

Компанія Welless - провідний виробник ущільнювачів для дерев'яних, алюмінієвих і металопластикових вікон. Купити самоклеючий гумовий або силіконовий ущільнювач для ваших вікон можна в нашому інтернет-магазині, а самостійна установка не займе багато часу і сил.