Гумові ущільнювачі для вікон, дверей, автомобілів. Більше 1000 видів.

Welless

(096) 645-77-96


(095) 576-13-69

Якісний ущільнювач для меблів - важливий елемент, що безпосередньо впливає на термін експлуатації меблів, робить їх не тільки красивими, але й надійними та безпечними. Найчастіше меблевий ущільнювач застосовується для розсувних систем (двері шафи купе) і фасадів МДФ, ДСП.

Фасадні ущільнювачі призначені для фіксації скла або дзеркала, ДСП або іншого матеріалу. Вони пом'якшують удар при закриванні дверей і запобігають руйнування фасаду і основи меблів від удару.

Силіконовий або ПВХ ущільнювач для меблів встановлюється по периметру скла або дзеркала, запобігаючи пошкодженню країв скла або дзеркала об стінки алюмінієвого профілю розсувної системи.

Більшість ущільнювачів для корпусних меблів виготовляється з силікону. Якісний силіконовий ущільнювач стійкий до побутової хімії, не висихає і зберігає свою форму протягом усього терміну експлуатації шафи-купе.

Компанія Welless пропонує вам меблеві ущільнювачі різного призначення, кольору і конфігурації. Купити необхідний вам ущільнювач для меблів можна в інтернет-магазині.