Гумові ущільнювачі для вікон, дверей, автомобілів. Більше 1000 видів.

Welless

(096) 645-77-96


(095) 576-13-69

Ущільнювач на двері - це останній етап в грамотній установці дверей, який дозволяє отримати повну тепло- і звукоізоляцію внутрішніх приміщень, запобігає глухий удар при закриванні дверей, а також надійно утримує звуки і запахи в межах одного приміщення.

Ущільнювач на двері можна класифікувати за такими основними критеріями - це тип дверей і матеріал, з якого його виготовляють.

Залежно від типу двері, ущільнювачі можна розділити на кілька великих груп:

  • для вхідних і міжкімнатних дверей;
  • для дерев'яних і для залізних дверей;
  • ущільнювач для металевих і для пластикових дверей.

Другий критерій, за яким можна класифікувати дверний ущільнювач, це матеріал, з якого його виготовляють. розрізняють:

  • гумовий ущільнювач для дверей;
  • ущільнювач з полівінілхлориду (ПВХ);
  • силіконовий ущільнювач.

Найчастіше для вхідних і вуличних дверей застосовується гумовий ущільнювач, так як він стійкий до різних зовнішніх умов і здатний витримувати часте стискання.

Ущільнювач з ПВХ також має високу морозо- і вологостійкість, прослужить довгий час, не деформується і не тріскається.

Силіконові ущільнювачі володіють такими якостями, як довговічність і надійність і використовуються виключно для міжкімнатних дверей.

Багато сучасні дверні ущільнювачі мають спеціальну основу - самоклейку, завдяки якій такий самоклеющийся гумовий ущільнювач дуже легко монтується.

Компанія Welless - провідний виробник ущільнювачів для дверей. Залежно від призначення, ми пропонуємо вам широкий вибір ущільнювачів різної конфігурації, розмірів і кольорів. Звертайтеся до наших фахівців - вам обов'язково порадять який ущільнювач краще купити, щоб досягти повної герметичності і комфорту у вашому приміщенні.