Гумові ущільнювачі для вікон, дверей, автомобілів. Більше 1000 видів.

Welless

(096) 645-77-96


(095) 576-13-69

Якісний ущільнювач для автомобіля - один з важливих факторів, що впливає на комфорт всередині салону авто.

Автомобільний ущільнювач для дверей забезпечує герметизацію салону від зовнішніх впливів і не допускає проникнення вологи від дощу і снігу. Термоізоляційні властивості гумових ущільнювачів допомагають утримати тепло всередині салону в холодну пору року і прохолоду в спеку, а також захищають водія і пасажирів від протягів. Гумки на двері і люк авто також мають гарні шумоізоляційні властивості.

Ущільнювачі для автомобілів забезпечують захист дверей від різних коливань при їзді, а також забезпечують м'якість закривання дверей.

Щоб уникнути передчасного зносу «захисних» автомобільних гумок і продовжити термін їх експлуатації, не забувайте очищати їх від піску, бруду і пилу, а також протирати ущільнювачі насухо після миття авто взимку. Якщо в салоні авто з'явилася вода, ущільнювач втрачає герметичність або на ньому з'явилися тріщини - його варто замінити. До того ж, ущільнювачі для кузовів автомобілів дуже легко встановити своїми руками.

Компанія Welless - провідний виробник гумових ущільнювачів для авто. Ми пропонуємо вам гумки ущільнювачів для автомобілів ваз, ланос, форд, фольксваген пасат, ауді.